ÜRÜNLER
  • Genel
  • Bu Ürün Hakkında Bilgi Al

Genel

VP52 Voltaj Dedektörü

                     

 

 

FLIR VP52 

Temassız Voltaj Dedektör

FLIR VP52, uyarıların kombinasyonu olan dokunmatik titreşim ve kırmızı LED alarmları, güçlü bir LED el feneri ve çok yönlü gerilim hassasiyetleri içeren sağlam, CAT IV dereceli Temassız Voltaj Dedektörüdür. Modern inşaat yöntemlerini kullanarak kurulmuş olan en son tamperproof prizlerde ve elektrik sistemlerinde voltajları güvenilir bir şekilde tespit etmek için FLIR VP50'yi tasarladık.

 

 

FLIR VP52 ÖZELLIKLERI

  

Gelişmiş Algılama

Sensörü elektrik kaynaklarına daha yakın hale getiren düşük profilli bir sonda ucu ve en son güvenlik çıkışlarındaki gerilimi algılamaya yardımcı olmak için gelişmiş hassasiyet kullanır.

Işıklar

Yoğun (60 lümenli) LED ışık kaynağı, loş ışıklı lleri aydınlatıyor; prob ucu üzerindeki çift LED'li kolaylık ışığı muayene hedeflerini aydınlatıyor.

Alarmlar

Çok renkli yanıp sönen LED'ler ve titreşim alarmları, gürültülü ortamlarda voltaj varlığını (1000 V'a kadar) kaçırmamayı güçleştirir.

Yüksek / Düşük Duyarlılık

Büyük endüstriyel tesislerde, konutlara düşük voltajlı tesisatlarda ve engellerin arkasında bulunan (yüksek hassasiyet modunu kullanarak) sistemlerdeki elektrik sistemlerinde gerilimi algılayın.

Akıllı Tasarım

Anti-roll kasası tasarımı ve ekstrüzyonlu kavrama, damla olasılığını azaltır ve gecikmeli başlatma, otomatik güç kapatma ve düşük pil göstergesi gibi özelliklerle pil ömrünü en üst düzeye çıkarır.

Sağlam ve Dayanıklı

Sağlam pil kapısı ve cep klipsi tasarımı uzun ürün ömrü döngüsü için tasarlanmış ve alçak profilli algılama ucu ortak bir zayıf noktayı destekliyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Teknik Özellikler

Kullanım Alanları

Data Sheet

Bu Ürün Hakkında Bilgi Al

Ürün hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz.
Güvenlik Kodunu Giriniz