#
hakkımızda

Teknotherm Metal Sanayi ve Ticaret A.Ş., enerji  tasarrufunu sağlayan, ürün kalitelerini ve üretimdeki verimliliği artıran ürünleri tanıtmak ve uygun fiyatlarla stoğundan tedariğini sağlamak için kurulmuştur.

Ürün gamımız 30 yılı geçen sürede sürekli yeni ürünlerin katılımıyla genişlemiştir...

Teknotherm, bugün yüksek ısılarda enerji tasarrufu sağlayan ürünler konusunda Türkiye’de öncü ve en kaliteli hizmet verme azmini sürdürmektedir.

Teknotherm’in diğer kuvvetli olduğu bir alan da döküm sanayidir.

Teknotherm proseslerin optimizasyonu,  kalitenin denetlenmesi ve enerji tasarrufu konusunda büyük yararlar sağlayan temassız sıcaklık ölçerler (pirometreler) ve termal kameralar konusunda uzmanlaşmış ve müşterilerine ürün seçiminde ve uygulamada yardımcı olmaktadır.

Teknotherm müşterilerin istekleri doğrultusunda, kaplama kalınlığı ölçümü konusunda dünya lideri bir Amerikan firmasının ürünlerini  de portföyüne katmıştır.

Genç ve dinamik kadrosuyla kaliteden  ve dürüstlükten taviz vermeden müşteri memnuniyeti sağlamak , sürekli teknolojideki yenilikleri takip ederek tedarikçileriyle müşterileri arasında teknoloji köprüsünü kurmak Teknotherm ‘in ana amacıdır.

Bu işlevi yaparken sosyal sorumluluk gereği eğitime ve okuyan öğrencilere de destek vermeyi görev bilmektedir.

Teknotherm’in kısa ve orta vadede hedefi , Türkiye’de üretilmeyen bazı ürünleri Türkiye’de üreterek, sadece o ürünler için yurtdışına döviz gönderilmesini engellemek değil, aynı zamanda bu ürünleri tüm dünyaya ihraç ederek Türkiye’ye döviz kazandırmaktır.