ÜRÜNLER

Temassız Sıcaklık Ölçüm Teknolojisi – made in Germany, made by DIAS

 

Dias Infrared GmBh temassız sıocaklık ölçümü konusunda uzmanlaşmış Alman firmasıdır. 20 yılı aşkın tecrübesi ile, sıcaklık ölçümü konusunda problemlerinize temassız ölçüm çözümleri sunmaktadır.

Sabit ve portatif termal kameralar, infrared line kameralar, infrared dedektörler, geniş spektral aralığa ve aksesuar çeşitliliğine  sahip pirometreleri ile geniş bir yelpazede ürünler sunan Dias yazılım ve servis desteği ile müşterilerinin sorunlarına çözüm bulmaktadır.

 

Infrared Kameralar

 

Infrared cameras in protection housing for industrial applications 

 

Pyroview infrared termal kameralar farklı spektral aralıklara sahiptir. Hedef olarak seçilen cisim türüne ve sıcaklığına göre uygun dedektör seçimi ile hassas ölçümler gerçekleştirebilirsiniz. Kullanıldığı ortama göre farklı kasa çeşitleri ile zengin aksesuar seçeneği sunulmaktadır.

 

Pirometreler

 

Pyrometer PYROSPOT made in Germany 

Endüstriyel uygulamalardaa ve araştırma geliştirme çalışmalarında kullanılan  geniş spektrumlu radyasyon termometreleri “Pirometreler” farklı spektral aralıklarda ve farklı sıcaklık seçenekleri ile temassız sıcaklık ölçümünde uygun çözümler sunmaktadır.

 

Infrared Line Kameralar

 

Infrared line cameras for industrial applicationsInfrared line cameras for industrial applications

 

Hızlı infrared line kameralar “Pyroline” hareketli,  sürekli üretim prosesinde akan cisimlerin sıcaklık profilini çıkartmakta kullanılmaktadır.Uygulama alanına yönelik farklı kasa spektral aralık ve sıcaklık seçeneğine sahip modelleri ile doğru çözümler sunmaktadır.

 

Infrared dedektörler

 

PYROSENS infrared detectors and arrays

 

Geniş spektrum aralığı ve infrared teknolojinin içerisinde pekçok uygulama alanı için üretilen pyroelektrik sensör ve dedektörler “Pyrosens” 1 adetten 10.000 adete kadar sipariş üzerine üretilmektedir.

Kalibrasyon Fırınları

Calibration Source PYROTHERM

 

”Black bodies”, Siyah Cisim kalibrasyon fırınları PYROTHERM  pirometrelerin ve infrared kameraların kalibrasyonunda kullanılmaktadır.

 

Sistem Çözümleri

Application of infrared measurement technology

 

Dias Infrared ölçüm cihazları ve termal kameralar, özel yazılım desteği ile birlikte uygulamaya özel yerinde çözümler sunmaktadır.